Objednávky uskutečněné ve všední den do 12 hodin u GLS a do 10 hodin u Zásilkovny odesíláme ihned, doručení je zpravidla do druhého dne. Při objednávce nad 3500,- Kč je DOPRAVA ZDARMA

Podmínky velkoobchodního prodeje

Eshop www.DOMELI-VELKOOBCHOD.cz je určen pro všechny obchodníky s platným IČ z Česka a Slovenska

Podmínky pro nákup jsou následující:

- minimální výše objednávky není stanovena. Nechceme vás nijak omezovat, nakupte si dle libosti

- ceny vám zobrazujeme bez DPH i s DPH. Ta výraznější je bez DPH. DPH je obvykle ve výši 21%

- cena dopravy je 75,- Kč ( 4 euro na Slovensko) bez DPH při doručení na Zásilkovnu a 150,- Kč ( 6 euro pro Slovensko ) bez DPH při doručení kurýrem domů. Při objednávce nad 3.500,- Kč bez DPH je doprava ZDARMA. Pro malé objednávky doporučujeme využít eshop www.DOMELI.cz 

- Velkoobchodní objednávku je možné uhradit převodem na bankovní účet nebo dobírkou. Čísla účtů naleznete v Kontaktech a také je obdržíte emailem potvrzujícím objednávku. Doporučujeme okamžitou platbu. Objednávku je nutné uhradit do 3 dní od objednání. Nebude-li uhrazena obdržíte upozornění s výzvou k úhradě ve lhůtě 24 hodin. Nebude-li ani v této náhradní lhůtě uhrazena nebo se nedohodneme jinak, bude automaticky stornována a rezervované zboží bude uvolněno pro další zájemce. Stornovanou objednávku není možné obnovit.

Chcete-li platit jiným způsobem než bankovním převodem nebo dobírkou, využijte prosím nabídky eshopu www.DOMELI.cz, kde máte možnost i úhrady kartou. 

- všechny nabízené produkty máme skladem v ČR. Objednávky přijaté a uhrazené do 12 hodin pondělí až pátek budou odeslány v ten samý den. Ostatní následující pracovní den. Všechny zásilky odvážíme na depo Zásilkovny Rudná. 99% zásilek je na výdejní místo doručeno do druhého dne.

Přejeme příjemné nákupy, úspěšné obchody a těšíme se na dlouhodobou spolupráci.

Tým DOMELI